logo

Novinky - autoalarmy

CA-340-24V NESTOR - Modulárny 24V autoalarm s diaľkovým ovládaním

Verzia je určená pre dodávkové a nákladné vozidlá s palubným napätím 24V .

Autoalarm môže ovládať aj centrálne uzamykanie vozidla. Autoalarm je vybavený sirénou pre akustickú signalizáciu, imobilizérom a optickou signalizáciou pomocou smerových svetiel.


 CA-340SIR - Bezdrôtová siréna so vstupom pre kapotový kontakt

Pri použití bezdrôtovej sirény už nie je nutné prácne prepájanie kabíny s motorovým priestorom. Všetky informácie si siréna s autoalarmom odovzdáva bezdrôtovo.

Pri niektorých vozidlách takéto prepájanie zabralo značnú časť montáže, čím sa cena za montáž zbytočne predražovala.

Siréna signalizuje akustické prejavy autoalarmu a navyše obsahuje aj vstup pre kontakt otvorenia kapoty.

 


GT-933 - Nárazový detektor - snímač havárie


Snímač je dôležitým prvkom na ochranu života a zdravia človeka. Reaguje na náraz vozidla pri rýchlosti približne od 30km/h.

Pripojením snímača ku autoalarmu ATHOS sa okamžite dozviete o dôležitej situácii a môžete tak pružne a hlavne okamžite reagovať. Pri GPS autoalarme si priamo vo svojom mobile môžete pozrieť aj presnú polohu nehody na mape.

Snímač využívajú zákazníci na ochranu svojich blízkych, ale aj autopožičovne, lízingové spoločnosti a firmy na ochranu vlastných vozidiel. Snímač sa používa aj na odpojenie paliva pri náraze.

"Rýchla reakcia zachraňuje život a pri záchrane človeka sa v krízových situáciách ráta doslova každá sekunda. Ak by niekto z mojich blízkych mal auto nehodu, určite by som to chcel okamžite vedieť - vy nie?" - citovanie slov záchranára.